Політика обробки особистих даних ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна

Ми відповідально ставимося до обробки і зберігання персональної інформації користувачів послуг ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна, а також відвідувачів сайту https://www.urbantree.com.ua/

Персональна інформація - будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо або побічно ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, в розумінні законодавства про захист персональних даних.

Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, які ми отримуємо від користувачів наших сайтів (в тому числі, мобільної версії сайту) і клієнтів ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна,. Крім того, в цьому документі ми детально описуємо способи і методи збору і обробки Вашої персональної інформації.

1. Яку інформацію ми збираємо і навіщо?

Інформація, яку Ви надаєте ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна, для збирання і обробки, наступна: ім'я, прізвище та по батькові користувача (клієнта), адреса електронної пошти і номер телефону. Ми збираємо тільки ті дані, які Ви надаєте нам добровільно.

Наприклад, ми можемо збирати персональну інформацію (дані Вашого загальнодоступного профілю соціальної мережі) для того, щоб отримати від Вас відгук про наші послуги, або ж ми запитуємо інформацію про місцезнаходження для реєстрації на сайті, з метою надання послуг або участі в акціях.

Ви маєте право не надавати нам цю інформацію, але в цьому випадку, наш сайт і сервіси можуть працювати неправильно, або ж частина їх функціоналу виявиться недоступною.

Крім того, коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, ми можемо отримувати певну інформацію про Вас автоматично. Така інформація може включати: Вашу IP-адресу, відомості про операційну систему вашого комп'ютера / мобільного пристрою і тип браузера, тип вашого пристрою, унікальний ідентифікатор пристрою (UDID) або ж ідентифікатор мобільного устаткування (MEID) Вашого мобільного пристрою, адресу сайту, на якому було розміщене посилання про нас і інформацію про сторінки, які Ви відвідали на нашому веб-сайті.

Ми можемо використовувати зазначену інформацію для управління, технічного обслуговування і налаштування нашого веб-сайту і сервісів.

2. Метод і місце обробки персональної інформації

Обробка персональних даних здійснюється з використанням комп'ютерів і (або) засобів автоматизації відповідно до організаційних процедур і методів, які відповідають цілям збору даних.

У деяких випадках персональна інформація, що збирається, може бути доступна певним категоріям відповідальних осіб компанії ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна, або стороннім організаціям (таким, як незалежні постачальники технічних послуг, поштові організації, постачальники послуг хостингу, компанії-постачальники інформаційних технологій, служби зв'язку), яким ми доручаємо, за необхідності, виконувати функції обробника даних. Ви можете додатково запросити перелік зазначених осіб у нас.


3. Використання персональної інформації

З метою надання послуг, Ваша персональна інформація може бути використана і оброблена всередині компанії ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна. Під ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна, розуміється група компаній і підприємців, які працюють під брендом Urbantree. Будь-яке використання Вашої персональної інформації всередині компанії ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна здійснюється відповідно до цієї Політики конфіденційності. Час від часу ми можемо надсилати Вам повідомлення, що містять маркетингову і рекламну інформацію про наші продукти та послуги, акційні пропозиції і т. д. Якщо Ви не надасте нам згоди на отримання зазначених повідомлень, ми не будемо їх надсилати.


ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна вправі залучати інші компанії для організації рекламних кампаній для надання послуг. Ці компанії також можуть отримати доступ до частини Вашої персональної інформації, лише в тій частині, в якій це необхідно для надання послуг, при цьому, вони не мають права використовувати її для будь-яких інших цілей.

ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна не продає, не передає і не повідомляє персональну інформацію клієнтів і користувачів сайту третім особам.

4. Захист персональної інформації

ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна робить комерційно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованому доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування сайтом або послугами ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна. Ми прагнемо захищати Ваші персональні дані, проте ми закликаємо Вас вдаватися до всіх доступних заходів обережності для захисту Ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше змінюйте паролі, використовуйте комбінації букв і цифр, а також користуйтеся безпечним браузером.

Забезпечення інформаційної безпеки дітей

Веб-сайт www.urbantree.com.ua і послуги ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна не орієнтовані на залучення уваги дітей і неповнолітніх. ФОП Іваніщук Оксана Ігорівнанавмисно не займається збором персональних дітей і осіб молодше 18 років і не направляє їм жодних запитів на надання персональної інформації.

5. Доступ до інформації

Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право у будь-який момент уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від Вас отримали, або ж змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право у будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про Вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення електронної пошти або лист за вказаною нижче адресою.

6. Спрямована (таргетована) реклама

Ми використовуємо Facebook Pixel та інші рекламні технології для того, щоб направляти вам рекламу відповідно до Ваших індивідуальних інтересів і вподобань. Цей розділ нашої Політики конфіденційності надає додаткову інформацію з цього питання.

Ви можете бачити персоніфіковану рекламу ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна в мережі Інтернет, яка ґрунтується на Ваших інтересах. Ці дані дають нам можливість налаштувати звернення до користувача і клієнта з урахуванням його демографічних інтересів, а також використовувати контекстну рекламу і персоніфікувати пропозицію послуг. Ми використовуємо цю інформацію, щоб відображати рекламу, яка може Вас зацікавити. Цей процес допомагає ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна оцінювати ефективність маркетингових інструментів і рекламних кампаній.

7. Інші сайти і онлайн-сервіси ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна

Сайт і онлайн-сервіси компанії ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна підпорядковані цій Політиці конфіденційності. У процесі надання послуг, компанія ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна зобов'язується суворо дотримуватися вимог цієї Політики конфіденційності.

8. Внесення змін до Політики конфіденційності

Ми маємо право в будь-який час вносити зміни до цієї Політики, розмістивши на цій сторінці www.urbantree.com.ua/policy).

У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними в Політику, Ви повинні припинити користуватися сайтом і послугами ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна і можете вимагати, щоб ми видалили Вашу персональну інформацію.


Правила забезпечення конфіденційності персональних даних поширюються на всю персональну інформацію користувачів сайту https://www.urbantree.com.ua/і клієнтів компанії ФОП Іваніщук Оксана Ігорівна, якою ми володіємо, незалежно від методу збору і способу її отримання.

9. Правова інформація

Справжня Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних.

10. Наші контакти:

СПД Іваніщук Оксана Ігорівна

ЄДРПОУ: 3463604428

Рахунок отримувача: UA933052990000026001030802689

ВОЛИНСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

МФО: 303440